Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wiadomości

Zawody młodzieżowe GP-2012 "SIEDLISKA" - 19.05.2012

Zawody GP-2012 "SIEDLISKA" - 19.05.2012 Nr ...... więcej

Zawody SENIORZY nr 7 GP-2011 "LANGNER" - 8.10.2011

Zawody GP-2011 "Langner" - 8 października 2011 Nr ...... więcej

Zawody SENIORZY nr 6 GP-2011 "SIEDLISKA" - 8.10.2011

Zawody GP-2011 "Siedliska" - 8 października 2011 Nr ...... więcej

Zawody SENIORZY nr 8 GP-2011 "SOŁTYSEK" - 9.10.2011

Zawody GP-2011 "Sołtysek" - 9 października 2011 Nr 8 Lp Nazwisko Imię ST Szt. Waga M Pkt Pdf 1 Pochopień Tomasz 7 12 11,310 I 10 111 2 Mencel Paweł 6 14 11,070 II 8 111 3 Jonderko Ryszard 3 12 7,180 III 6 76 4 Romaniak Arkadiusz 13 13 3,360 4 4 22 5 Kowalski Piotr 9 3 2,970 5 2 15 6 Balcerek Adam 15 0 0,000 6-11 7 Jankowski Wojciech 1 0 0,000 6-11 8 Kocur Norbert 18 0 0,000 6-11 9 Piwowarczyk Paweł 17 0 0,000 6-11 10 Sanecznik Krzysztof 19 0 0,000 6-11 11 Szeniawski Henryk 14 0 0,000 6-11 ... więcej

Zawody młodzieżowe GP-2011 "SOŁTYSEK" - 17.09.2011

Zawody młodzieżowe GP-2011 "SOŁTYSEK" - 17.09.2011 Nr 5 Lp Nazwisko Imię ST Szt. Waga M Pkt Pdf 1 Romaniak Jakub 7 39 2.280 I 24 38 2 Wardenga Piotr 9 77 1.920 II 22 66 3 Kuziak Łukasz 1 93 1.650 III 20 76 4 Badura Dominika 3 53 0.940 4 18 51 5 Tworuszka Wiktoria 12 26 0.780 5 16 16 6 Włodarz Jeremiasz 10 8 0.310 6 14 1 7 Cyburt Arkadiusz 6 5 0.290 7 12 1 8 Kijowski Krystian 4 23 0.280 8 10 10 9 Szweda Paweł 5 9 0.260 9 8 1 10 Piwowarczyk Paweł 2 6 0.170 10 6 1 11 Betlejewski Mikołaj 11 4 0.140 11 4 12 Jaworski Łukasz 8 1 0.050 12 2 ... więcej

Mistrzostwa koła Emerytów i Rencistów 2011 "SOŁTYSEK" - 18.09.2011

Mistrzostwa koła Emerytów i Rencistów 2011 "SOŁTYSEK" - 18 września 2011 Godz. 9.oo-12.oo VI ...... więcej

KLASYFIKACJA SENIORÓW "GRAND PRIX - 2014"

Klasyfikacje | 2014-10-01 | Publikujący: Koło PZW nr 31 Kuźnia Raciborska

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SENIORÓW "GRAND PRIX - 2014" O TYTUŁ MISTRZA KOŁA - KUŻNIA RACIBORSKA (5 najlepszych ...... więcej

Maraton Wędkarski 2013

MARATON WĘDKARSKI - 2013 2013.07.05 godz. 18.00 - 2013.07.07 godz. 10.00 Nr Drużyna / Kapitan Nazwisko Imię St. Najw. ryba Szt. Waga Suma M 1 "Na Żywca" Betlejewski Krzysztof 1 Betlejewski Krzysztof Badura Dariusz 2 "KREPLE" Gawlica Rudolf 2 3,640 3 7,520 I Gawlica Rudolf Sołtys Marek 3 "FISH TEAM" Kocur Piotr 3 LOSOWANIE III Kocur Piotr Kocur Adrian 4 "CARP TOUCH" Kuźmiński Mariusz 4 Kuźmiński Mariusz Banasiak Tomasz 5 "DRAGONY" Połeć Wacław 5 Połeć Wacław Łazinka Roland 6 "TORPEDO TEAM" Jankowski Wojciech 6 ...... więcej

MISTRZOSTWA SEKCJI "RAFAMET" - "Sołtysek" - 8 czerwca 2013

MISTRZOSTWA SEKCJI "RAFAMET" "SOŁTYSEK" - 8 czerwca 2013 Lp Nazwisko Imię ST Waga M Pkt 1 Jonderko Ryszard 10 1,260 I 2 Murawski Mariusz 9 1,070 II 3 Kuźmiński Mariusz 2 0,910 III 4 Mencel Paweł 15 0,270 4 5 Klichta Piotr 11 0,070 5 6 Krybus Jan 3 0,020 6 7 Szubert Ryszard 8 0,015 7 8 Marcalik Henryk 6 0,000 8/13 9 Napiórkowski Roman 4 0,000 8/13 10 Lipczyński Rafał 1 0,000 8/13 11 Huczek Marian 14 0,000 8/13 12 Jurusik Ryszrad 13 0,000 8/13 13 Cymuta Marek 12 0,000 8/13 ... więcej

  •  
  • Strony: 1
  •